Informace o společnosti:

Tyto internetové stránky (www.excentral.com/cs) jsou provozovány Mount Nico Corp Limited, kyperskou investiční společností, autorizovanou a regulovanou Kyperskou komisí pro cenné papíry s CIF licenčním číslem 226/14. Mount Nico Corp Limited se nachází na adrese Arch. Makariou III 240 & Vyronos 1, P. LORDOS CENTER, BLOCK B, Flat/Office 204, 3105 Limassol, Kypr.

 

Vlastníkem a provozovatelem značky “eXcentral” je Mount Nico Corp Limited.

 

Upozornění na rizika:

CFD jsou složité nástroje zahrnující díky páce vysokou míru rychlé ztráty peněz. Při obchodování s CFD prostřednictvím tohoto poskytovatele o své peníze přichází 84,19% drobných investorů. Zvažte, zda fungování CFD zcela rozumíte a zda si vysoké riziko ztráty Vašich peněz můžete dovolit. Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků. Předtím, než se rozhodnete obchodovat, pečlivě zvažte své investiční cíle, množství Vašich zkušeností a míru rizika. Neprovádějte vklady více peněz, než si můžete dovolit ztratit. Ujistěte se, že jste rizikům spojeným s uvedenými produkty plně porozuměli a v případě potřeby vyhledejte nezávislou pomoc. eXcentral nevydává ve vztahu k pořizování, držení a dispozici s finančním produktem rady, doporučení ani stanoviska. Mount Nico Corp Limited není finančním poradcem, veškeré služby jsou poskytovány pouze za účelem provádění příkazů. Seznamte se prosím s naším dokumentem Poučení o rizicích.

 

Místní omezení:

Mount Nico Corp Limited nabízí své služby v rámci Evropského hospodářského prostoru (vyjma Belgie) a Švýcarska.

 

Mount Nico Corp Limited nevydává ve vztahu k pořizování, držení a dispozici finančním produktem rady, doporučení ani stanoviska. Mount Nico Corp Limited není finančním poradcem, veškeré služby jsou poskytovány pouze za účelem provádění příkazů.

Vklad

 • Jak mohu provést vklad?
  Pro vklad se přihlaste ke svému účtu a následně klikněte na tlačítko Vložit. Nyní si vyberte jednu z dostupných platební metodu. Svůj vklad můžete provést prostřednictvím následujících platebních metod:
  1. Kreditní karta
  2. Elektronická platba
  3. Bankovní převod
 • Jaká je minimální výše vkladu?
  Po přihlášení si můžete výši minimálního vkladu na platformě zkontrolovat kliknutím na Vložit. Minimální vklad činí zde prvně zobrazenou částku.
 • Které platební metody mohu použít pro provedení vkladu?
  Prostředky můžete vložit pomocí své kreditní/debetní karty, e-peněženky nebo bankovního převodu.
 • Jak mohu ověřit moji platební metodu?
  V případě provedení vkladu pomocí karty bude nutné nám zaslat snímek přední a zadní strany Vaší karty, a to se zakrytými prvními 12 čísly karty a CVV kódem. V případě provedení vkladu pomocí bankovního převodu bude nutné nám zaslat potvrzení o provedení předmětného převodu. V případě provedení vkladu pomocí e-peněženky nám zašlete snímek účtu Vaší e-peněženky s viditelným Vaším jménem, emailem a číslem účtu u e-peněženky.
 • Jak jsou zabezpečeny moje bankovní transakce?
  Veškeré transakce jsou zabezpečeny kombinací bezpečnostních systémů a firewallů, tak aby byl Váš účet a Vaše bankovní údaje v naprostém bezpečí. Naše zabezpečení nadstandardně využívá SSL (včetně ClickSSL a Thawte), čímž je dosaženo při provádění transakcí s eXcentral úplného zabezpečení Vašich citlivých údajů.
 • Kde mohu zjistit stav mých vkladů?
  Informace týkající se Vašeho vkladu jsou dostupné v záložce Bankovnictví.
Upozornění na rizika

CFD jsou složité nástroje zahrnující díky páce vysokou míru rychlé ztráty peněz. Při obchodování s CFD prostřednictvím tohoto poskytovatele o své peníze přichází 85.50% drobných investorů. Zvažte, zda fungování CFD zcela rozumíte a zda si vysoké riziko ztráty Vašich peněz můžete dovolit.

% dokončeno

Platební metody
Pro provedení vkladu je nutné nejprve Váš účet ověřit.
Váš soubor byl zamítnut. Kontaktujte prosím zákaznickou podporu.
Rozumím

Dobrý den ${UserName},

Tato akce není u dění účtu dostupná.
Přepněte na live účet, dobijte prostředky a začněte obchodovat.