Informace o společnosti:

Tyto internetové stránky (www.excentral.com/cs) jsou provozovány Mount Nico Corp Limited, kyperskou investiční společností, autorizovanou a regulovanou Kyperskou komisí pro cenné papíry s CIF licenčním číslem 226/14. Mount Nico Corp Limited se nachází na adrese Arch. Makariou III 240 & Vyronos 1, P. LORDOS CENTER, BLOCK B, Flat/Office 204, 3105 Limassol, Kypr.

 

Vlastníkem a provozovatelem značky “eXcentral” je Mount Nico Corp Limited.

 

Upozornění na rizika:

CFD jsou složité nástroje zahrnující díky páce vysokou míru rychlé ztráty peněz. Při obchodování s CFD prostřednictvím tohoto poskytovatele o své peníze přichází 84,19% drobných investorů. Zvažte, zda fungování CFD zcela rozumíte a zda si vysoké riziko ztráty Vašich peněz můžete dovolit. Minulá výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků. Předtím, než se rozhodnete obchodovat, pečlivě zvažte své investiční cíle, množství Vašich zkušeností a míru rizika. Neprovádějte vklady více peněz, než si můžete dovolit ztratit. Ujistěte se, že jste rizikům spojeným s uvedenými produkty plně porozuměli a v případě potřeby vyhledejte nezávislou pomoc. eXcentral nevydává ve vztahu k pořizování, držení a dispozici s finančním produktem rady, doporučení ani stanoviska. Mount Nico Corp Limited není finančním poradcem, veškeré služby jsou poskytovány pouze za účelem provádění příkazů. Seznamte se prosím s naším dokumentem Poučení o rizicích.

 

Místní omezení:

Mount Nico Corp Limited nabízí své služby v rámci Evropského hospodářského prostoru (vyjma Belgie) a Švýcarska.

 

Mount Nico Corp Limited nevydává ve vztahu k pořizování, držení a dispozici finančním produktem rady, doporučení ani stanoviska. Mount Nico Corp Limited není finančním poradcem, veškeré služby jsou poskytovány pouze za účelem provádění příkazů.

Obchodování & Investování

 • Co je můj obchodní účet?
  Po dokončení registrace dojde k založení Vašeho osobního účtu a můžete začít obchodovat.
 • Co je to spread?
  Spread je rozdílem mezi nabídkovou (prodat) a poptávkovou (koupit) cenou.
 • Co je to pip?
  Pip je zkratkou anglického výrazu "Price Interest Point" ("Nejmenší cenový přírůstek") nebo "Percentage in Point" ("Procentní bod"), přičemž slouží k označení měrné jednotky ceny měnového párů – pip je nejmenší možná fluktuace jeho ceny.

  U většiny měn, na rozdíl od japonského jenu, jde o 2 desetinná místa, např. 1 dolar = 100 centů.
 • Co je to páka?
  Páka zvyšuje Vaší kupní sílu a umožňuje Vám tak dosáhnout na finančním trhu vyšší expozice, a to navzdory relativně malé výši Vašeho kapitálu.

  CFD využívají pákového efektu, což znamená, že pro mnohem větší expozici je zapotřebí relativně malé částky.

  Páka zvyšuje potenciál jak Vašeho zisku, tak i ztráty Vašeho kapitálu.
 • Co je to CFD?
  CFD (zkratka pro Contract for difference), umožňuje obchodníkům spekulovat a případně vydělávat na cenovém pohybu, a to bez fyzického vlastnictví podkladového aktiva. Využitím CFD (což je ve své podstatě smlouva mezi kupujícím a prodávajícím se specifikací aktuální kupní ceny), lze dosáhnout zisku nebo ztráty v závislosti na cenovém pohybu podkladového aktiva ve vymezeném časovém období. S CFD je možné obchodovat na všech hlavních trzích, devizovém, akciovém, indexovém, komoditní a kryptoměnovém.
 • Co je to Stop Loss?
  Stop Loss je příkaz pro uzavření transakce s CFD pozicí za Vámi předem určenou cenu, což je v případě Koupě cena nižší než cena při otevření Transakce a v případě Prodeje cena vyšší než cena při otevření Transakce. Příkaz Stop Loss může sloužit jako strategie pro minimalizaci ztráty, nicméně při abnormálních podmínkách a vysoké volatilitě může příkaz Stop Loss situace naopak spíše zhoršit.
 • Co je to Take Profit?
  Take Profit je příkaz pro uzavření transakce s CFD pozicí za Vámi předem určenou cenu, což je v případě Koupě cena vyšší než cena při otevření Transakce a v případě Prodeje cena nižší než cena při otevření Transakce.
 • Co je to Čekající příkaz?
  Čekající příkaz je pokyn k otevření pozice, pokud nástroj dosáhne Vámi předem určenou cenu. Ať již jde o limitní příkaz nebo stop příkaz, bude pozice realizována pouze pokud finanční nástroj dosáhne určité cenové úrovně a nalezl svého kupce.
 • Co je to Kryptoobchodování?
  Kryptoobchodování, nebo obchodování s kryptoměnami, jsou směny kryptoměn. Obdobně jako u deviz, můžete kupovat a prodávat kryptoměny jednu vůči druhé. Jedná se o jeden ze způsobu, jak se zapojit do světa kryptoměn bez toho, aniž byste je museli těžit.
 • Co je to obchodování s fyzickými akciemi?
  Obchodování s fyzickými akciemi je obchodování s aktivy, které skutečně vlastníte. Vezměte prosím na vědomí, že CFD obchodování Vám umožňuje vstoupit na trhy a obchodovat s portfoliem podkladových aktiv v závislosti na jejich tržních pohybech, aniž byste tato aktiva museli fyzicky vlastnit.
 • Jak vypočítat velikost obchodu?
  Částku potřebnou pro otevření pozice si můžete zjistit výběrem aktivu na stránce Obchody, zadáním požadovaného množství a kliknutím na tlačítko (i) vedle názvu aktiva. Ve vyskakovacím oknu se Vám zobrazí požadované marže, nutná pro otevření obchodu.
 • Jaké jsou světové obchodní hodiny?
  Obchodování na světových trzích je dostupné od pondělí do pátku, 24 hodin denně, vyjma státních svátků.
 • Odkud získáváte své ceny?
  Ceny získáváme od našeho poskytovatele likvidity.
 • Jaký je minimální objem obchodu?
  Minimální na platformě přípustná velikost obchodu činí 0.01 LOTu.
 • Co je to swap?
  Swapový poplatek je účtován při ponechání otevřené pozice přes noc.
 • Kde se mohu o obchodování dozvědět více?
  U eXcentral Vám dáváme přístup k největšímu informačnímu centru, účinným obchodním nástrojům a aktuálním datům. Kromě toho je naše Video Obchodní akademie nabita videi a webináři, určenými od začátečníků, přes pokročilé až po profesionální obchodníky.
 • Jak vytvořím seznam oblíbených aktiv?
  Pro přidání aktiva do Vašeho seznamu oblíbených je na stránce Obchody nutné vedle názvu aktiva kliknout na ikonu hvězdičky. Následně bude aktivum přidáno v seznamu oblíbených, který lze nalézt na stránce Obchody.
 • Co je to LOT?
  Lot je standardní počet jednotek v transakci a představuje velikost Vašeho obchodu s CFD. Standardní velikostí lotu je 100.000 měnových jednotek, přičemž nyní lze využít též mini, mikro a nano loty o velikosti 10.000, 1.000 a 100 jednotek.
 • Co je to ETF?
  Burzovně obchodované fondy (ETF) jsou obchodované cenné papíry sledující výkon aktiva nebo skupiny aktiv, které mohou zahrnovat indexy, komodity, dluhopisy, apod., a se kterými je obchodováno na burzách stejně jako indexy a akciemi.
 • Kde zjistím svůj zůstatek?
  Zůstatek si můžete zjistit na platformě v dolní části stránky Obchody.
 • Kde najdu veškerou historii svých obchodů?
  Veškerou obchodní historii (včetně vkladů, výběrů, obchodů a poplatků) si můžete na platformě zobrazit prostřednictvím Obchody - Historie obchodů. Stav výběrů si můžete ověřit v Bankovnictví nebo prostřednictvím Zpracovávaných žádostí.
 • Jak uzavřu obchod?
  Přehled otevřených obchodů si můžete na platformě zobrazit prostřednictvím Obchody - Historie obchodů. Vyberte si obchod a klikněte na tlačítko "Uzavřít" vedle. Ujistěte se prosím, že je trh s aktivem otevřen přejetím na tlačítko “i” vedle názvu aktiva. Je-li trh otevřen, můžete obchod uzavřít.
 • Máte možnosti automatického obchodování pro lepší seznámení se s obchodováním?
  U nás můžete používat MetaTrader 4, která Vám umožňuje využít Odborného poradce (speciální rozšíření, které může obchodovat za Vás).
Upozornění na rizika

CFD jsou složité nástroje zahrnující díky páce vysokou míru rychlé ztráty peněz. Při obchodování s CFD prostřednictvím tohoto poskytovatele o své peníze přichází 85.50% drobných investorů. Zvažte, zda fungování CFD zcela rozumíte a zda si vysoké riziko ztráty Vašich peněz můžete dovolit.

% dokončeno

Platební metody
Pro provedení vkladu je nutné nejprve Váš účet ověřit.
Váš soubor byl zamítnut. Kontaktujte prosím zákaznickou podporu.
Rozumím

Dobrý den ${UserName},

Tato akce není u dění účtu dostupná.
Přepněte na live účet, dobijte prostředky a začněte obchodovat.